Kensington VeriMark™ Desktop Fingerprint Key

Vďaka podpore najnovších biometrických technológií poskytuje Kensington VeriMark™ Desktop Fingerprint Key zabezpečenie stolného počítača na úrovni podnikovej triedy. Kľúč VeriMark™ Desktop Fingerprint Key, ktorý je ideálny na nasadenie v podnikových počítačoch, je certifikovaný podľa štandardu FIDO ... viac
Objednávací kód: 2962000279
Kód výrobcu: K62330WW
Výrobca: ESSELTE
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 67,79 €
Cena s DPH: 81,35 €
Porovnanie Obľúbené

Vďaka podpore najnovších biometrických technológií poskytuje Kensington VeriMark™ Desktop Fingerprint Key zabezpečenie stolného počítača na úrovni podnikovej triedy. Kľúč VeriMark™ Desktop Fingerprint Key, ktorý je ideálny na nasadenie v podnikových počítačoch, je certifikovaný podľa štandardu FIDO U2F a kompatibilný s FIDO2 WebAuthn. Certifikácia Windows Hello (vrátane podpory služby Windows Hello for Business) pre bezproblémovú integráciu. Kompatibilný aj s ďalšími službami Microsoft vrátane Office365, Azure, Outlook a mnohých ďalších.

• Certifikácia FIDO U2F a kompatibilita s FIDO2 WebAuthn pre rozšírené možnosti overovania, vrátane silného jednofaktorového (bez hesla), duálneho, viacfaktorového a podpory Tap-and-Go v hlavných prehliadačoch (u služieb využívajúcich starší štandard FIDO U2F umožňuje Tap-and-Go miesto biometrického overovania užívateľovi jednoducho priložiť prst na VeriMark Desktop Fingerprint Key a umožniť tak použitie bezpečnostného tokenu). Podporuje až 10 odtlačkov prstov. Odporúčame vám, aby ste si prezreli zoznam služieb v časti podpory (kensington.com/software/verimark-setup) na našich stránkach, aby ste si zaistili čo najlepšie služby.
• Šifrované komplexné zabezpečenie s technológiou odtlačku prsta Match-in-Sensor™ kombinuje vynikajúci biometrický výkon a 360 ° čitateľnosť s technológiou proti podvrhnutiu. Prekračuje priemyselné štandardy pre mieru falošného odmietnutia (FRR 2 %) a mieru falošného prijatia (FAR 0,001 %).
• Certifikácia Windows Hello (zahŕňa Windows Hello for Business) pre bezproblémovú integráciu. Kompatibilný aj s ďalšími službami Microsoft vrátane Office365, Azure, Outlook a mnohých ďalších.
• Dlhý (1,2 m) kábel USB poskytuje flexibilitu na umiestnenie prakticky kdekoľvek na pracovnej ploche alebo v jej blízkosti.
• Možno použiť na podporu opatrení kybernetickej bezpečnosti v súlade s takými zákonmi a nariadeniami o ochrane osobných údajov (ale nielen s nimi), ako sú GDPR, BIPA a CCPA.
• Ďalšie informácie nájdete na stránke podpory https://www.kensington.com/software/verimark-setup/verimark-desktop-setup-guide/

-|CZ|SK|EN