Netatmo Smart Smoke Alarm - kouřový alarm

Netatmo Smart Smoke Alarm je fotoelektrický (optický) detektor kouře, který zvyšuje bezpečnost vašeho domova. Po spuštění požáru a po vypnutí budíku se systém Smart Smoke Alarm Netatmo pošle upozornění v reálném čase přímo do vašeho smartphonu. Tímto způsobem máte možnost zasáhnout, i když jste mi ... viac
Objednávací kód: 95BR411
Kód výrobcu: NSA-EC
Výrobca: NETATMO
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: Dostupné nasledujúci pracovný deň
Cena bez DPH: 83,05 €
Cena s DPH: 99,66 €
Porovnanie Obľúbené

Netatmo Smart Smoke Alarm je fotoelektrický (optický) detektor kouře, který zvyšuje bezpečnost vašeho domova.
Po spuštění požáru a po vypnutí budíku se systém Smart Smoke Alarm Netatmo pošle upozornění v reálném čase přímo do vašeho smartphonu.
Tímto způsobem máte možnost zasáhnout, i když jste mimo domov.
Pokud spustíte váš alarm omylem, kdy např. spálíte toast, nemusíte vytahovat židli a deaktivovat požární hlásič nějak složitě jako běžné hlásiče. Jednoduše ho utišíte díky vaší smartphone aplikaci.

ŽIVOTNOST BATERIE
Mnoho lidí nemá tendenci vyměňovat vybité baterie, protože to musí dělat příliš často. Proto, když začnou požáry, jak mohou vědět, jestli detektor kouře stále nefunguje?
Smart Smoke Alarm Netatmo je vybaven jedinečnou 10-letou vestavěnou baterií, což znamená, že nebudete muset přemýšlet o výměně baterií po deset let.
Baterie Smart Smoke Alarm vydrží celou životnost výrobku, takže pokud dojde k požáru, budete upozorněni bez ohledu na to, co se děje. Po 10 letech se doporučuje vyměnit všechny poplašné kouřové hlásiče.

INSTALACE
Už se nemusíte starat o zapojení alarmů. Jednoduše nainstalujte bezdrátový inteligentní kouřový alarm na strop, stáhněte aplikaci a jste připraveni chránit váš domov před požáry. Jednoduše.

SELF-CHECK SYSTÉM
Potřebujete se ujistit, že váš alarm kouře pracuje správně? Inteligentní kouřový alarm neustále sleduje vlastní baterii, snímač kouře a připojení Wi-Fi. Jakmile jeden z těchto problémů zaznamená, okamžité vám pošle upozornění na váš smartphone.

KONTROLA ZVUKOVÉHO UPOZORNĚNÍ ALARMU
Nastavte si měsíční, půlroční nebo roční oznámení z aplikace, abyste si připomněli vyzkoušet Smart Smoke Alarm.
Netatmo doporučuje testovat zvuk Smart Smoke Alarm nejméně jednou za rok.

UPOZORNĚNÍ NA VYBITOU BATERII
Smart Smoke Alarm vás upozorní na vašem smartphone, když se jeho baterie blíží ke konci 10leté životnosti a že je třeba ji vyměnit.

-|CZ|SK|EN
Parameter Hodnota
Chytrá domácnost kompatibil Ano
Kompatibilita Apple HomeKit
Oblast využití Zabezpečení
Připojení Bezdrátové
BlueTooth Ano
Wi-Fi Ano
Stavová dioda Ano
Baterie vyjímatelná Ano
Barva přístroje Bílá
Záruka 24 měsíců
Obsah balení Inteligentní detektor kouře