W-star Krimpovacie kliešte RJ45 WSEZ670 profesionálne kliešte EZ Cat6, Cat5, RJ45EZ, STP

Kompaktné robustné kliešte malých rozmerov pre stavbu siete, so systémom odizoluj, zasuň, zacvakni a urež. Použitie na priechodné konektory EZ Cat6, Cat5e, RJ45 vrátane tienených konektorov STP. Zmestia sa do každého vrecka. Krimpovacie kliešte malých rozmerov, ktoré spríjemnia prácu technikom. Vho ... viac
Objednávací kód: 5027302180245
Kód výrobcu: WSEZ670
Výrobca: W-STAR
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: Dostupné nasledujúci pracovný deň
Cena bez DPH: 33,82 €
Cena s DPH: 40,58 €
Porovnanie Obľúbené

Kompaktné robustné kliešte malých rozmerov pre stavbu siete, so systémom odizoluj, zasuň, zacvakni a urež. Použitie na priechodné konektory EZ Cat6, Cat5e, RJ45 vrátane tienených konektorov STP. Zmestia sa do každého vrecka.
Krimpovacie kliešte malých rozmerov, ktoré spríjemnia prácu technikom. Vhodné pre priechodné konektory EZ Cat6, EZ Cat5e, typu RJ45, vrátane tienených konektorov STP.
Výhoda týchto klieští je precízne malé kovové telo, univerzálne použitie pre väčšinu typov sieťových konektorov, možnosť lisovania konektorov jednou rukou, veľmi malé rozmery a zámok proti samovoľnému roztvoreniu klieští. Obľúbený systém odizoluj, zasuň, zacvakni a urež, ktorý šetrí technikom čas s lisovaním konektorov.

Konektory: priechodná EZ konektory Cat6, Cat5e, rj45, 8P8C
Systém odizoluj, zasuň, zacvakni a urež
Zámok proti samovoľnému otvoreniu
Jednoduchá práca jednou rukou
Pogumované rukoväte

Odporúčame používať konektory s označením RJ45EZ.
Zn. W-STAR.

-|CZ|SK|EN